27 Ekim 20184,624 Görüntülenme0 Yorum
İncili Kalp Lif Modeli 2 Yapılışı Anlatımlı Videolu
İncili Kalp Lif Modeli 2 Yapılışı Anlatımlı Videolu

İncili Kalp Lif Modeli 2 Yapılışı Anlatımlı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, sitemize eklediğimiz bu tığ işi yuvarlak lif örgüleri 2019 çeşitlerine kesinlikle bakın derim, diğer bir sizlere sunmak için derlediğimiz ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren en kısa zaman yapmak için fırsat kolladığım bu İncili Kalp Lif Modeli 2 Yapımını sitemizde yayınlıyoruz.

İncili Kalp Lif Modeli 2 Yapımı
İncili Kalp Lif Modeli 2 Yapımı

Tam anlamıyla Şeymanın Örgü Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kalpli lif örgülerinin en güzel hallerinden olan bir o kadar da çok kullanışlı olan bu İncili Kalp Lifini umarım sizlerde örüp güzel günlerde kullanabilirsiniz, ellerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde paylaştığımız diğer bir Ayrıntılı Anlatım Yuvarlak Liflerinden olan ve sitemizde görenlerinde örmeyi tercih ettikleri bu Karanfil Yolu Lif Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Şeymanın Örgü Modelleri Youtube Kanalına detaylı ve samimi dille anlattığı bu İncili Kalp Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

İncili Kalp Lif Modeli 2 Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN