11 Kasım 20185,823 Görüntülenme0 Yorum
Laleli Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı
Laleli Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Laleli Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, sitemizde bulunan bu tığ işi yuvarlak lif örnekleri 2019 çeşitlerinden olan ve inşallah en kısa zamanda bitirdikten sonra kullanışlı lif örgülerinden olan bir o kadar da göze çok zarif gelen bu Laleli Yuvarlak Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Laleli Yuvarlak Lif Modeli Yapımı
Laleli Yuvarlak Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Sevdası Lif Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi lif örgüleri severlerin kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm bu Laleli Lif Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Yeni Yapım Yuvarlak Liflerinden olan ve bitirdikten sonra etrafınız da görenlerinde çok seveceğinize emin olduğum bu Pembe Yuvarlak Kese Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Örgü Sevdası Youtube Kanalına ayrıntılı ve samimi dille anlattığı bu Laleli Yuvarlak Lif Nasıl Yapılır? Videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Laleli Yuvarlak Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri renkli-kalpler-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN