18 Eylül 20211,927 Görüntülenme0 Yorum
Kırmızı Kalpler Lif Örgü
Kırmızı Kalpler Lif Örgü

Kırmızı Kalpler Lif Örgü

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu selamlaar, özellikle güzel lif örgüsü arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve en kısa zamanda ördüğünüzden sonra banyonuza renk katacak olan bu kırmızı kalpler lif örgüsünü sitemize ekliyoruz meleklerim.

Kırmızı Kalpler Lif Örgüsü
Kırmızı Kalpler Lif Örgüsü

Sitemizde daha önce paylaştığımız ve çok beğeni alan modellerden biri olan Yıldızlı Tatlı Kese Lif modeline göz atmadan geçmemenizi tavsiye ederim.

Ören hanım Youtube Kanalına binbir emek ve tatlı dille bizler için hazırladığı kalpli lif nasıl yapılır? Videosu için sonsuz teşekkür ederiz.

Kırmızı Kalpler Lif Örgüsü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN