05 Aralık 20173,562 Görüntülenme0 Yorum
Patik Spor Ayakkabı Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Patik Spor Ayakkabı Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Patik Spor Ayakkabı Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel hanımlar, tüm içtenliğimle söylüyorum ki canlarım birazdan gördüğünüzde hayranlık duyacağınız bu yeni emelce patik modellerinden olan ve gerek o üzerinde ki desenlerine gerekse de göze hoş gelen renk uyumunu seveceğinizi düşündüğüm bu Patik Spor Ayakkabı Yapımını şimdi sizler için sitemize ekliyoruz.

Patik Spor Ayakkabı Modeli Yapımı
Patik Spor Ayakkabı Modeli Yapımı

Özenle takip ettiğim sevgili Emel Hanımcığımın her zaman ki gibi titizlikle anlattığı bu Spor Babet Ayakkabı Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitire bilirsiniz, kolay gelsin hepinize.

Hatırlayacağınız üzere kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız bu Diğer Tığ İşi Patik Modellerinden olan ve benimde hoşuma giden bu Tığ İşi Damla Patik Modeli Yapılışına bakmanızı rica ediyorum.

Emelce Orguler Youtube Kanalına Patik Spor Ayakkabı Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Patik Spor Ayakkabı Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-80 patik-modelleri-85 patik-modelleri-13 patik-modelleri-59 patik-modelleri-87 patik-modelleri-25 patik-modelleri-75 patik-modelleri-91 patik-modelleri-72 patik-modelleri-6 patik-modelleri-66 patik-modelleri-65
BIR CEVAP YAZIN