19 Mart 20213,261 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Burgulu Battaniye Örgü
Tığ İşi Burgulu Battaniye Örgü

Tığ İşi Burgulu Battaniye Örgü

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle battaniye örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle örmesini şiddetle rica ettiğim ve inşallah en kısa zamanda bitirdikten sonra evinize de renk katacak olan bu Tığ İşi Burgulu Battaniye Örgüsünü sitemize ekliyoruz meleklerim.

Tığ İşi Burgulu Battaniye Örgüsü
Tığ İşi Burgulu Battaniye Örgüsü

Tam anlamıyla şerifenin örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o canlı renklerine en az benim kadar çok hayran kalacağınızı düşündüğüm bu battaniye örgüsünü umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni battaniye örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Battaniye Ve Lif Örgüleri linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek vererek derledikleri bu Tığ İşi Burgulu Battaniye Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Tığ İşi Burgulu Battaniye Örgüsü Videosu

BIR CEVAP YAZIN