30 Mart 20212,361 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Yeni Battaniye Örgüsü
Tığ İşi Yeni Battaniye Örgüsü

Tığ İşi Yeni Battaniye Örgüsü

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle battaniye örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakıp incelemenizi içtenlikle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için heyecanlandığım bu Tığ İşi Yeni Battaniye Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tığ İşi Yeni Battaniye Örgü
Tığ İşi Yeni Battaniye Örgü

Tam anlamıyla tamanne örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz kendi beğendiğiniz canlı renkler ile veya evde artan kalmış ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu güzel battaniye modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir çeyizlik battaniye örgülerinden olan ve sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Battaniye Ve Yelek Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Tamanne Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek derledikleri bu Tığ İşi Yeni Battaniye Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Yeni Battaniye Örgü Videosu

BIR CEVAP YAZIN