30 Mart 20222,057 Görüntülenme0 Yorum
3 Renkli Papatyalı Uzun Lifi
3 Renkli Papatyalı Uzun Lifi

3 Renkli Papatyalı Uzun Lifi

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle uzun lif modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve son zamanlarda gelin çeyizlerinin de olmazsa olmazlarından olan bu 3 renkli papatyalı uzun lif modelini sitemize ekliyoruz canlarım.

3 Renkli Papatyalı Uzun Lif
3 Renkli Papatyalı Uzun Lif

Sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok sevdiklerini söyledikleri diğer bir bu Trabzanlı Kare Lif örgüsüne bakmadan geçmeyin lütfen.

Filizin elifi Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek vererek derledikleri bu 3 renkli papatyalı uzun lif nasıl örülür? Videosunu derlediği için teşekkür ederiz. Umarım hepinize ilham olmayı başarabilmişizdir. Ailenizle hayırlı huzurlu günler geçirmenizi dilerim.

3 Renkli Papatyalı Uzun Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN