14 Şubat 20214,106 Görüntülenme0 Yorum
Goncagül Lif Modeli Yapımı
Goncagül Lif Modeli Yapımı

Goncagül Lif Modeli Yapımı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle lif örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve inşallah kısa sürede ördüğünüzden sonra banyonuza da renk katacak olan bu Goncagül Lif Modelini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Goncagül Lif Modeli
Goncagül Lif Modeli

Tam anlamıyla serpilin örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda gelin çeyizi liflerinin de olmazsa olmazlarından olan bu yeni lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir güzel lif modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayran kaldıklarını bizlere ilettikleri bu 2021 Çok Güzel Örgü Lif linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Serpilin lif sepeti Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek emek derledikleri bu Goncagül Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Goncagül Lif Modeli Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN