19 Aralık 20212,270 Görüntülenme0 Yorum
Kullanışlı Güzel Lif Örgüsü
Kullanışlı Güzel Lif Örgüsü

Kullanışlı Güzel Lif Örgüsü

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun bayanlar, özellikle yeni lif örnekleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için heyecanlandığım bu Kullanışlı güzel lif modelini sitemize ekliyoruz meleklerim.

Kullanışlı Güzel Lif Örgü
Kullanışlı Güzel Lif Örgü

Sitemizde yer alan ve çok beğeni alan tasarım lif modellerinden biri olan bu Kutu Teknik Lif Modeline bir ablanız olarak bakmanızı önemle rica ediyorum.

Ören hanım Youtube Kanalına samimi ve anlaşılır dilde anlatımı ile bizler için hazırladığı Kullanışlı güzel lif nasıl yapılır? Videosu için sonsuz teşekkür ederiz. Hepinize ailenizle hayırlı, huzurlu günler dilerim.

Kullanışlı Güzel Lif Örgü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN