21 Ekim 20223,420 Görüntülenme0 Yorum
2 Renk Altıgen Lif Yapımı
2 Renk Altıgen Lif Yapımı

2 Renk Altıgen Lif Yapımı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, çok seveceğinize emin olduğum bu altıgen lif modellerinden olan ve eminim ki bitirdikten sonra evinize de hava katacak olan bu 2 renk altıgen lif yapımını paylaşıyorum.

2 Renk Altıgen Lif
2 Renk Altıgen Lif

Sitemizde yayınladığımız ve bakanlarında çok beğendiği diğer bir 2022 lif modeli olan bu 2022 Motifli Kutu Teknik Kare Lif modeline bakmadan geçmeyin lütfen.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına detaylı anlatımından ve 2 renk altıgen lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi sunuyorum. Ailenizle mutlu, huzurlu günler dilerim.

2 Renk Altıgen Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli serpilin-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN