24 Kasım 20221,161 Görüntülenme0 Yorum
2023 Kare Lifi
2023 Kare Lifi

2023 Kare Lifi

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun bayanlar, özellikle kare lif örgüleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve eğer isterseniz sevdikleriniz içinde örebileceğiniz bu yeni kare lif modelini sitemize ekliyoruz hanımlar.

 2023 Kare Lif
2023 Kare Lif

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendiklerini söyledikleri diğer bir bu #2023 Harfli Lif# linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Örgü köşem Youtube Kanalına tatlı dille ve samimi şekilde bizler için emek vererek derlediği bu kare lif nasıl yapılır? videosu için teşekkür ederiz.

2023 Kare Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN