17 Aralık 20203,253 Görüntülenme0 Yorum
2021 Tığ İşi Yelek Yapımı
2021 Tığ İşi Yelek Yapımı

2021 Tığ İşi Yelek Yapımı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu selamlar, özellikle yelek örnekleri arayanların mutlaka ama mutlaka göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere göstermek için sabırsızlandığım bu 2021 Tığ İşi Yelek Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

2021 Tığ İşi Yelek
2021 Tığ İşi Yelek

Tam anlamıyla örgü aşkım bebeğim çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda çeyizlik örgülerin de olmazsa olmazlarından olan bu anlatımlı yelek modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni yelek örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu 2021 Yonca Yapraklı Yelek Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Örgü Aşkım Bebeğim Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek anlattıkları bu 2021 Tığ İşi Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

2021 Tığ İşi Yelek Videosu

BIR CEVAP YAZIN