20 Nisan 20185,331 Görüntülenme0 Yorum
3 Boyutlu Yıldız Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
3 Boyutlu Yıldız Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

3 Boyutlu Yıldız Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, tığ işi yeni yuvarlak lif modelleri örmek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve canlı renkleri ile banyonuza da hava katacak olan bu 3 Boyutlu Yıldız Lif Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

3 Boyutlu Yıldız Lif Modeli Yapımı
3 Boyutlu Yıldız Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Üç Boyutlu Lif Örneklerine yakışır olan bu 2018 Yeni 3 Boyutlu Yuvarlak Lif Modelini umarım sizlerde keyifli şekilde bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sizlere sunduğumuz diğer bir Yeni Sezon Lif Örgü Modellerinden olan bu Üçgen Damat Lif Modeli Yapımı linkine tıklayınız lütfen.

Ören Hanım Youtube Kanalına 3 Boyutlu Yıldız Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

3 Boyutlu Yıldız Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN