15 Ocak 20198,598 Görüntülenme0 Yorum
3D Ayıcık Figürlü Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı
3D Ayıcık Figürlü Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

3D Ayıcık Figürlü Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Herkese merhaba, Rabbim ülkemizi yoksulluktan korusun, evlerimizden sıcak aşımızı eksik etmesin. 2019 Üç Boyutlu Lif Örneklerinden olan ve üzerinde hayvan motifi olan 3D Ayıcık Figürlü Lif Modeli Yapımı videosunu sizler için paylaşmak istiyorum.

3D Ayıcık Figürlü Lif Modeli Yapımı
3D Ayıcık Figürlü Lif Modeli Yapımı

Çok hoşuma giden bu Hayvanlı Lif Modeli eminim sizlerin de çok hoşuna gidecek. Yuvarlak bir lif tabanı tığ ile yapılıyor. Sonra tam bir oyuncak ayı modeline benzeyen ayıcık motifleri tek tek yapılıyor. Bu çok şirin olan ayıcık motifleri yuvarlak lif tabanına tığ ile birleştirilerek harika bir ayıcık motifli lif örneği halini alıyor. Bu şahane lif modeli özellikle çocukların çok hoşuna gidecek. Bu Ayıcıklı Lif Modeli hakkında yorum, görüş ve fikirlerinizi aşağıda belirtirseniz sevinirim.

Yine önceki paylaşımlarımızdan olan Kare Örnekli Kolay Lif Modeli Yapımına bakmak isterseniz linke tıklayarak bakabilirsiniz.

Bu Üç Boyutlu Yeni Lif Modeli olan 3D Ayıcık Figürlü Lif Modeli Nasıl Yapılır? videosunu bizler için hazırlayan Sibelle Örgü youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

3D Ayıcık Figürlü Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN