01 Nisan 20213,269 Görüntülenme0 Yorum
3D Balık Sırtı Şal Örneği Yapımı
3D Balık Sırtı Şal Örneği Yapımı

3D Balık Sırtı Şal Örneği Yapımı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle şal modelleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve eğer isterseniz sevdikleriniz için hediyelik niyetine tercih edebileceğiniz bu 3D Balık Sırtı Şal Örneğini sitemize ekliyoruz hanımlar.

3D Balık Sırtı Şal Örneği
3D Balık Sırtı Şal Örneği

Tam anlamıyla hobi mühendisi örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için heyecanlandığım bu şal örgüsünü umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni şal örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Baharlık Tığ İşi Şal Örgüna bakmadan geçmeyin derim.

Hobi Mühendisi Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri bu 3D Balık Sırtı Şal Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

3D Balık Sırtı Şal Örneği Videosu

BIR CEVAP YAZIN