30 Mart 20205,365 Görüntülenme0 Yorum
Ajurlu Dalgalar Yelek Yapılışı Anlatımlı Videolu
Ajurlu Dalgalar Yelek Yapılışı Anlatımlı Videolu

Ajurlu Dalgalar Yelek Yapılışı Anlatımlı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle iki şiş ajurlu örgü modelleri örmek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve eminim ki en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra güzel günlerde keyifle kullanabileceğiniz bu Ajurlu Dalgalar Yelek Yapımını sitemizde paylaşıyoruz.

Ajurlu Dalgalar Yelek Yapımı
Ajurlu Dalgalar Yelek Yapımı

Tam anlamıyla Canselin Örgü çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu Ajurlu Yelek Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Anlatımlı Ajurlu Yelek Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini bizlere ilettikleri bu 2020 Tığ İşi Kır Çiçeği Yelek Yapılışı linkine tıklamadan geçen çok pişman olur.

Canselin Örgü Dünyası Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Ajurlu Dalgalar Yelek Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Ajurlu Dalgalar Yelek Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN