30 Mart 20205,414 Görüntülenme0 Yorum
Ajurlu Kedi Patisi Bebek Hırka Yapılışı Videolu
Ajurlu Kedi Patisi Bebek Hırka Yapılışı Videolu

Ajurlu Kedi Patisi Bebek Hırka Yapılışı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle pati desenli bebek hırka modellerinde olan ve ister erkek bebeğiniz isterseniz de kız bebeğiniz için yapabileceğiniz bu Ajurlu Kedi Patisi Bebek Hırka Yapılışını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Ajurlu Kedi Patisi Bebek Hırka Yapımı
Ajurlu Kedi Patisi Bebek Hırka Yapımı

Tam anlamıyla Elifin Bebek Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi sevdiğiniz renkler ile ya da evden artan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu Bebek Hırka Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Bebek Hırka örneklerinde olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu 2020 Baharlık Tomurcuklu Bebek Hırka Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Elif Pirenvise Bebeğim Örgülerim Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için anlattıkları bu Ajurlu Kedi Patisi Bebek Hırka Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Ajurlu Kedi Patisi Bebek Hırka Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN