10 Ekim 20175,388 Görüntülenme0 Yorum
Bağcıklı Bot Patik Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
Bağcıklı Bot Patik Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Bağcıklı Bot Patik Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu bol dualı hayırlı günler olsun güzel bayanlar, bugün Yeni Patik Bot Modelleri örmek isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat olan bu çeyizlik kolay bot patik örneği olarak ta bilinen ve ördükten sonra ayağınızda nasıl hoş olacağını göreceğiniz bu Bağcıklı Bot Patik Yapımını şuanda paylaşıyorum.

Bağcıklı Bot Patik Yapımı
Bağcıklı Bot Patik Yapımı

Gerek yumuşak yapısı gerekse hoş desenleri ile de sizi etkileyecek olan bu Değişik Bot Patik Örneğini umarım hata yapmadan örebilirsiniz canlarım, yapmayı düşünenlere yüce rabbim kolaylıklar sağlasın.

Banyosuna renk katmak isteyenler için Kolay Desenli Lif Modellerinden olan ve gerçekten yapmaya değer güzellikte olan Üzüm Modeli Lif Yapılışı linkini tıklayıp bakmanızı tüm içtenliğimle rica ediyorum, eliniz boş kalırsa eğer bu Tığ İşi Bot Patik Modelini bitirdikten sonra resmini çekip bana gönderebilirsiniz.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına bu Bağcıklı Bot Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi ve başarılarının devamını gönderiyoruz.

Bağcıklı Bot Patik Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-4 patik-modelleri-8 patik-modelleri-85 patik-modelleri-61 patik-modelleri-22 patik-modelleri-87 patik-modelleri-56 patik-modelleri-25 patik-modelleri-39 patik-modelleri-95 patik-modelleri-1
BIR CEVAP YAZIN