06 Mart 20214,462 Görüntülenme0 Yorum
Basit Lif Örgü
Basit Lif Örgü

Basit Lif Örgü

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle lif örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle tavsiye ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için heyecanlandığım bu Basit Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Basit Lif Örgüsü
Basit Lif Örgüsü

Tam anlamıyla hanım eli liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda gelin çeyizi örgülerinden olan göze de çok şık gelen bu yeni lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı lif örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Basit Uzun Lif Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Hanım Eli Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri bu Basit Lif Örgüsü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Basit Lif Örgüsü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN