08 Kasım 20174,795 Görüntülenme0 Yorum
Bebek Ayakkabı Modeli Patik Yapılışı  Türkçe Videolu
Bebek Ayakkabı Modeli Patik Yapılışı Türkçe Videolu

Bebek Ayakkabı Modeli Patik Yapılışı Türkçe Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel hanımlar, birazdan eminim ki en az benim kadar çok sevip örmek için sabırsızlanacağınız yeni bebek patik modellerinden olan ve koyu renkleri uyumu ile görenlerin de dikkatini fazlasıyla çekecek olan bu Bebek Ayakkabı Modeli Patik Yapımını şimdi sizler için sitemize koyuyorum kızlar.

Bebek Ayakkabı Modeli Patik Yapımı
Bebek Ayakkabı Modeli Patik Yapımı

Benimde severek ve heyecanla takip ettiğim sevgili örgü aşığı Ören Hanım Örneklerine fazlasıyla layık olan bu Tığ İşi Bebek Ayakkabı Örneğini umarım sizlerde en kısa zamanda örebilirsiniz canlarım, şimdiden hepinizin ellerine kollarına sağlıklar olsun.

Kısa bir zaman önce sizler için paylaştığımız diğer bir En Güzel Bebek Patik Örneklerinden olan ve canlı renkleri ile güzel bir kombin oluşturabileceğiniz bu Nazar Boncuğu Modeli Patik Yapılışına girip bakmanızı bir ablanız olarak rica minnet ediyorum meleklerim.

Ören Hanım Youtube Kanalına Bebek Ayakkabı Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için en içten şükranlarımızı iletiyoruz.

Bebek Ayakkabı Modeli Patik Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN