01 Nisan 20203,771 Görüntülenme0 Yorum
Beş Şiş İle Üç Parça Bayan Patik Yapılışı Videolu Anlatımlı
Beş Şiş İle Üç Parça Bayan Patik Yapılışı Videolu Anlatımlı

Beş Şiş İle Üç Parça Bayan Patik Yapılışı Videolu Anlatımlı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özelikle 5 şiş ile bayan patikleri 2020 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle rica ettiğim ve benim de ilk gördüğüm andan itibaren çok şık bulup sizlere sunmak istediğim bu Beş Şiş İle Üç Parça Bayan Patik Yapılışını sitemize ekliyoruz.

Beş Şiş İle Üç Parça Bayan Patik Yapımı
Beş Şiş İle Üç Parça Bayan Patik Yapımı

Tam anlamıyla Maviden Örgü çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o üç parçalı örgüsünü sizin de çok hoş bulacağınızı tahmin ettiğim bu Beş Şişle Patik Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Farklı Bayan Patikleri 2020 çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu 2020 Tığ İşi Halkalı Sandalet Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Maviden Örgüler Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde bizler için de anlattıkları bu Beş Şiş İle Üç Parça Bayan Patik Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Beş Şiş İle Üç Parça Bayan Patik Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-20 patik-modelleri-59 patik-modelleri-39 patik-modelleri-95 patik-modelleri-11 patik-modelleri-72 patik-modelleri-27 patik-modelleri-6 patik-modelleri-67 patik-modelleri-18 patik-modelleri-45 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN