28 Ekim 20184,811 Görüntülenme0 Yorum
Boncuklu Mektup Patik Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Boncuklu Mektup Patik Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Boncuklu Mektup Patik Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, en az benim kadar seveceğinizi düşündüğüm bu 2019 bayan patik örneklerinden olan ve inşallah bitirdikten sonra ayaklarınıza çok yakışacağını tahmin ettiğim bir o kadar da yapılışı çok hoş olan bu Boncuklu Mektup Patik Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz.

Boncuklu Mektup Patik Modeli Yapımı
Boncuklu Mektup Patik Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Patiklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan kızlarınız için çeyizlik örgü niyetine de yapabileceğiniz bu Boncuklu Patik Modelini umarım sizlerde kolayca yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Anlatımlı Patik Modelleri 2019 çeşitlerinden olan ve sitemizde görenlerinde beğenisini toplayan bu Ponponlu Zikzak Patik Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Ören Hanım Youtube Kanalına detaylı ve akıcı şekilde anlattığı bu Boncuklu Mektup Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Boncuklu Mektup Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-10 patik-modelleri-4 patik-modelleri-13 patik-modelleri-87 patik-modelleri-56 patik-modelleri-9 patik-modelleri-51 patik-modelleri-95 patik-modelleri-5 patik-modelleri-86 patik-modelleri-67 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN