19 Mart 20231,579 Görüntülenme0 Yorum
Çam Model Patiği
Çam Model Patiği

Çam Model Patiği

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle güzel patik örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve eğer isterseniz sevdikleriniz içinde çeyizlik niyetine tercih edebileceğiniz bu çam model patik örneğini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Çam Model Patik
Çam Model Patik

Hatırlayacağınız üzere kısa bir süre önce sitemize eklediğimiz diğer bir süslü patik örnekleri çeşitlerinden olan ve göze hoş gelen bu #İncili Kiraz Desen Patik# modeline bakmanızı rica ediyorum.

Demetten Esintiler Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı anlatımı ile açıkladığı çam model patik nasıl yapılır? videosunu derlediği için minnetlerimizi sunarız. Deneyecek olanlara kolay gelsin. Hepinize ailenizle mutlu,huzurlu günler dilerim.

Çam Model Patik Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-10 patik-modelleri-8 patik-modelleri-85 patik-modelleri-27 patik-modelleri-86 patik-modelleri-6 patik-modelleri-1 patik-modelleri-18 patik-modelleri-66 patik-modelleri-45 patik-modelleri-65
BIR CEVAP YAZIN