25 Mart 20212,111 Görüntülenme0 Yorum
Dalmaçyali Renkli Örgüsü
Dalmaçyali Renkli Örgüsü

Dalmaçyali Renkli Örgüsü

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle örgü modelleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını içtenlikle göz atmasını rica ettiğim ve son zamanlarda gelin çeyizi örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu Dalmaçyalı Renkli Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Dalmaçyali Renkli Örgü
Dalmaçyali Renkli Örgü

Tam anlamıyla şerifenin örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eminim ki en kısa zamanda bitirdikten sonra güzel günlerde keyifle kullanabileceğiniz bu yeni örgü modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir çeyizlik örgü modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Kırık Tuğla Desenli Örgü linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri bu Dalmaçyalı Renkli Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Dalmaçyali Renkli Örgü Videosu

BIR CEVAP YAZIN