16 Mayıs 20213,149 Görüntülenme0 Yorum
Gösterişli Lif Örgüsü
Gösterişli Lif Örgüsü

Gösterişli Lif Örgüsü

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu selamlaar, özellikle lif modelleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle rica ettiğim ve inşallah en kısa zamanda bitirdikten sonra banyonuza da renk katacak olan bu gösterişli lif modelini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Gösterişli Lif Örgü
Gösterişli Lif Örgü

Sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri diğer bir bu Çok Çok Kolay Lif Örgüsü linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Serpilin lif dünyası Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek derledikleri bu gösterişli lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Gösterişli Lif Örgü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN