12 Nisan 20213,237 Görüntülenme0 Yorum
Çok Çok Kolay Lif Örgü
Çok Çok Kolay Lif Örgü

Çok Çok Kolay Lif Örgü

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle lif modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve son zamanlarda gelin çeyizlerinin de olmazsa olmazlarından olan bu çok çok kolay lif örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Çok Çok Kolay Lif Örgüsü
Çok Çok Kolay Lif Örgüsü

Tam anlamıyla hanım eli liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve ördükten sonra evinize banyonuza renk katacak olan bu güzel lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir kullanışlı örgü liflerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Hayran Bırakan Kolay Lifna bakmadan geçmeyin derim.

Hanım Eli Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek derledikleri bu çok çok kolay lif örgü nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çok Çok Kolay Lif Örgüsü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN