04 Şubat 20187,570 Görüntülenme0 Yorum
Gül Desenli Kare Lif Yapılışı Türkçe Videolu
Gül Desenli Kare Lif Yapılışı Türkçe Videolu

Gül Desenli Kare Lif Yapılışı Türkçe Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, benim gördüğüm andan beri çok sevdiğim bu yeni desenli kare lif modelleri 2018 çeşitlerinden olan ve inşallah bitirdikten sonra sizlerinde çok beğeneceği bu Gül Desenli Kare Lif Yapımını paylaşıyorum.

Gül Desenli Kare Lif Yapımı
Gül Desenli Kare Lif Yapımı

Tam anlamıyla Şeymanın 2018 Lif Örneklerine layık olan bu Tığ İşi 2018 Kare Lif Modelini umarım sizlerde zevkle bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Sitemizde bulunan ve çok beğenilen diğer bir En Kolay Lif Örnekleri 2018 çeşitlerinden olan ve renklerine hayran kalacağınız bu Kolay Çeyizlik Lif Modeli Yapımına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Şeymanın Örgü Modelleri Youtube Kanalına Gül Desenli Kare Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Gül Desenli Kare Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri ustu-renkli-yildiz-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli aycicegi-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN