26 Ekim 20222,240 Görüntülenme0 Yorum
Buğday Başaği Lifi
Buğday Başaği Lifi

Buğday Başaği Lifi

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle 2023 lif örnekleri arayanların bakmasını rica ettiğim ve son zamanlarda görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri diğer bir bu buğday başağı lifini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Buğday Başaği Lif
Buğday Başaği Lif

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve benimde gerçekten renklerini çok beğendiğim diğer bir bu 2023 Kolay Lif Örgü linkine bakmadan geçmeyin derim.

Örgü beceriklihanım Youtube Kanalına tatlı dille ve samimi şekilde bizler için emek vererek hazırladığı yeni lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkür ederiz.

Buğday Başaği Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli aycicegi-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN