14 Kasım 20212,931 Görüntülenme0 Yorum
Güllü Fırfırlı Kare Lif Yapımı
Güllü Fırfırlı Kare Lif Yapımı

Güllü Fırfırlı Kare Lif Yapımı

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle kare lif örnekleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını rica ettiğim ve eminim ki inşallah en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra banyonuzda renk katacak olan bu Güllü fırfırlı kare lif modelini sitemize ekliyoruz güzellerim.

Güllü Fırfırlı Kare Lif
Güllü Fırfırlı Kare Lif

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni lif örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu 2021 Çok Kolay Gelin Lif Örgüsü linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek derledikleri bu Güllü fırfırlı kare Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz. Ailenizle hayırlı huzurlu günler dilerim.

Güllü Fırfırlı Kare Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri iki-katli-sari-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN