21 Nisan 20201,907 Görüntülenme0 Yorum
İki Şiş İle Burgulu Örgü Yapılışı Açıklamalı Videolu
İki Şiş İle Burgulu Örgü Yapılışı Açıklamalı Videolu

İki Şiş İle Burgulu Örgü Yapılışı Açıklamalı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle yeni sezon örgü modelleri severlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını içtenlikle tavsiye ettiğim ve eminim ki en kısa zamanda ördüğünüzden sonra etrafınızda görenlerinde gözlerini alamayacağı bu İki Şiş İle Burgulu Örgü Yapılışını sitemize ekliyoruz meleklerim.

İki Şiş İle Burgulu Örgü Yapımı
İki Şiş İle Burgulu Örgü Yapımı

Tam anlamıyla Anne İşleri Yeleklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o üzerin de ki desenlerine en az benim kadar çok hayran kalacağınıza emin olduğum bu Burgulu Örgü Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar,

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Kullanışlı Şiş Örgü Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu Kolay Örgüye Başlama Tekniği Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Anne İşleri Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde bizler için anlattıkları bu İki Şiş İle Burgulu Örgü Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Şiş İle Burgulu Örgü Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN