01 Şubat 20205,179 Görüntülenme0 Yorum
İki Şiş Küçük Yelkenli Örgü Yapılışı Videolu
İki Şiş Küçük Yelkenli Örgü Yapılışı Videolu

İki Şiş Küçük Yelkenli Örgü Yapılışı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özelikle yelkenli şiş örgü örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmanızı rica ettiğim ve isterseniz de çeyizlik niyetine gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bu İki Şiş Küçük Yelkenli Örgü Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

İki Şiş Küçük Yelkenli Örgü Yapımı
İki Şiş Küçük Yelkenli Örgü Yapımı

Tam anlamıyla Canselin Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o desenlerine en az benim kadar çok beğeneceğinize emin olduğum bu Şiş Örgü Örneğini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Örgü Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını içtenlikle dile getirdikleri bu İki Şiş İle Elastik Örgü Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Canselin Örgü Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu İki Şiş Küçük Yelkenli Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Şiş Küçük Yelkenli Örgü Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN