05 Şubat 201914,443 Görüntülenme0 Yorum
İki Şişle Burgulu Boncuklu Bot Patik Yapımı Videolu Anlatımlı
İki Şişle Burgulu Boncuklu Bot Patik Yapımı Videolu Anlatımlı

İki Şişle Burgulu Boncuklu Bot Patik Yapımı Videolu Anlatımlı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle 2019 şiş örgü bot patik modelleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve inşallah sizlerin de en kısa zamanda bitirdikten sonra ayaklarınızda çok şık duracak olan bu İki Şişle Burgulu Boncuklu Bot Patik Yapılışını sitemize ekliyoruz.

İki Şişle Burgulu Boncuklu Bot Patik Yapılışı
İki Şişle Burgulu Boncuklu Bot Patik Yapılışı

Tam anlamıyla Örgü Aşkı Patiklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve üzerinde ki boncuklu motiflerine en az benim kadar hayran kalacağınız bu Yeni Bot Patik Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Moda Patikleri 2019 çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu İki Şişle Çam Modeli Patik Yapılışına bakmadan geçmeyin lütfen.

Örgü Aşkı Youtube Kanalına samimi dille ve ayrıntılı şekilde anlattıkları bu İki Şişle Burgulu Boncuklu Bot Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

İki Şişle Burgulu Boncuklu Bot Patik Yapılışı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-10 patik-modelleri-4 patik-modelleri-20 patik-modelleri-85 patik-modelleri-43 patik-modelleri-75 patik-modelleri-95 patik-modelleri-27 patik-modelleri-6 patik-modelleri-1 patik-modelleri-66 patik-modelleri-65
BIR CEVAP YAZIN