25 Kasım 2023605 Görüntülenme0 Yorum
Kolay Kutu Kare Lifi
Kolay Kutu Kare Lifi

Kolay Kutu Kare Lifi

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle kare lif örgü arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım kutu lif yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Kolay Kutu Kare Lif
Kolay Kutu Kare Lif

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni lif örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu #Çeyizlik 2023 Kolay Lif Örgü# linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Filizin ellifi Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek derledikleri bu basit lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz. Ailenizle hayırlı huzurlu günler dilerim.

Kolay Kutu Kare Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri ustu-renkli-yildiz-lif-modeli aycicegi-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN