05 Eylül 20195,331 Görüntülenme0 Yorum
Kurdelalı Tığ Oyası Yapılışı Videolu
Kurdelalı Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Kurdelalı Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, özellikle 2019 kurdeleli tığ oyası örnekleri işlemek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve inşallah sizlerin de en kısa zamanda bitirdikten sonra yazma kenarı işlemesinde keyifle kullanabileceği bu Kurdeleli Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz kızlar.

Kurdelalı Tığ Oyası Yapımı
Kurdelalı Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Tığ Oyası Kurdele Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Anlatımlı Tığ Oyası Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Halkalı Şeker Tığ Oyası Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına samimi dille ve ayrıntılı şekilde anlattıkları bu Kurdeleli Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Kurdelalı Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN