14 Ekim 20194,931 Görüntülenme0 Yorum
Motifli Tığ Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı
Motifli Tığ Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı

Motifli Tığ Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle tığ oyası motifli modelleri çeşitleri işlemek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını rica ettiğim ve eminim ki yemeni kenarı işlemesinde çok şık duracak olan bu Motifli Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Motifli Tığ Oyası Yapımı
Motifli Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o canlı renklerine en az benim kadar çok hayran kalacağınızı tahmin ettiğim bu Güzel Tığ Oyaları çeşidini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Yakın bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Güzel Tığ Oyaları 2020 çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde şık bulduklarını dile getirdikleri bu Salkımlı Tığ Oyası Yapımı linkine tıklamanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu Motifli Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Motifli Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN