23 Kasım 2023742 Görüntülenme0 Yorum
Papatyalı Kutu Teknik Lifi
Papatyalı Kutu Teknik Lifi

Papatyalı Kutu Teknik Lifi

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle yeni lif örgü arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım 2023 lif yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Papatyalı Kutu Teknik Lif
Papatyalı Kutu Teknik Lif

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir güzel lif örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu #2023 Kolay Kare Lif# linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Ören hanım gökçe Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek derledikleri bu kolay lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz. Ailenizle hayırlı huzurlu günler dilerim.

Papatyalı Kutu Teknik Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN