05 Aralık 2022263 Görüntülenme0 Yorum
Renk Çümbüşü Lifi
Renk Çümbüşü Lifi

Renk Çümbüşü Lifi

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun bayanlar, özellikle 2023 lif modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu yeni lif örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Renk Çümbüşü Lif
Renk Çümbüşü Lif

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve bakanlarında çok sevdiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #Çok Çok Kolay Örgü Lif# linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Örgü hayatım Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde bizler için emek vererek hazırladığı bu yeni lif nasıl yapılır? videosu için teşekkür ederiz.

Renk Çümbüşü Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN