02 Ocak 20194,290 Görüntülenme0 Yorum
Renkli Yuvarlak Lahana Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
Renkli Yuvarlak Lahana Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Renkli Yuvarlak Lahana Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, sitemizde paylaşım yaptığımız bu tığ işi yuvarlak lif modelleri 2019 çeşitlerine mutlaka bakın derim, diğer bir sizlere göstermek için emek vererek derlediğimiz ve banyonuza da renk katacak olan bu Renkli Yuvarlak Lahana Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Renkli Yuvarlak Lahana Lif Modeli Yapımı
Renkli Yuvarlak Lahana Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Günlüğüm Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi severlerin gönül rahatlığı ile tercih etmesini tavsiye ettiğim bu Lahana Lif Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda kolaylıkla örebilirsiniz, emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Yuvarlak Liflerinden olan ve eminim ki zevkinize göre istediğiniz renkte ördükten sonra keyifle kullanabileceğiniz bu Kirpikli Yuvarlak Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Örgü Günlüğüm Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille anlattığı bu Renkli Yuvarlak Lahana Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Renkli Yuvarlak Lahana Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
firfirli-kirmizi-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN