31 Ekim 201740,857 Görüntülenme0 Yorum
Şiş İle Çeyizlik Yelek Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu
Şiş İle Çeyizlik Yelek Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

Şiş İle Çeyizlik Yelek Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle benim gibi kendi elleri kendi emekleri ile güzelce en güzel bayan yelek modelleri örmeyi severlerin kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve tüm samimiyetimle söylüyorum ki ördükten sonra kullanmaya kıyamayacağınız bu Şiş İle Çeyizlik Yelek Yapılışını paylaşıyorum canlarım.

Şiş İle Çeyizlik Yelek Yapılışı
Şiş İle Çeyizlik Yelek Yapılışı

Benimde severek ve hayranlıkla takip ettiğim sevgili Sevda Hanımcığımın güzelce ve ayrıntılı şekilde anlattığı bu Yeni Şiş İşi Bayan Yeleği Örneğini sizlerinden güzelce örmesini tahmin ediyorum meleklerim, şimdiden yapmayı planlayanlarınız varsa elleri kolları dert görmesin.

Belki de bazılarınızın ilk defa göreceği bu Yeni İğne Oyası Modellerinden olan ve renkli desenlerini çok beğeneceğinizi düşündüğüm bu İğne Oyası Açan Çiçekler Modeli Yapılışı linkine tıklayıp bakmanızı rica ediyorum kızlar.

Kendine has ve güzel anlatımı ile bizler için Şiş İle Çeyizlik Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derleyen Sevdanın Örgü Evi Youtube Kanalına şükranlarımızı iletiyoruz.

Şiş İle Çeyizlik Yelek Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN