01 Kasım 201717,540 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Babet Patik Yapımı Türkçe Videolu
Tığ İşi Babet Patik Yapımı Türkçe Videolu

Tığ İşi Babet Patik Yapımı Türkçe Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, özellikle hem yapımı hem de gösterişli haliyle bu en güzel tığ işi babet modellerinden olan ve giydiğinizde görenlerin dikkatini fazlasıyla çekecek olan bu Tığ İşi Babet Patik Yapılışını şimdi hemencecik paylaşıyorum.

Tığ İşi Babet Patik Yapılışı
Tığ İşi Babet Patik Yapılışı

Tam anlamıyla gerçekten Tamanne Örgü Modellerine layık olan ve seveceğiniz de tahmin ettiğim bu Değişik Babet Patik Örneğini İnşallah sizler de zorlanmadan yapabilirsiniz canlarım, şimdiden hepinizin eline koluna sağlık, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Özellikle Değişik Mekik Oyası Örnekleri arayanlar için kaçırılmaz bir fırsat olan bu Mekik Oyası Anne Çiçek Modeli Yapılışına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum meleklerim.

Sade ve detaylı anlatımı ile üzerinde öğrenerek görmesi için Tığ İşi Babet Patik nasıl Yapılır? videosunu oluşturan Tamanne Youtube Kanalına şükranlarımızı iletiyoruz.

Tığ İşi Babet Patik Yapılışı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-10 patik-modelleri-80 patik-modelleri-4 patik-modelleri-87 patik-modelleri-56 patik-modelleri-25 patik-modelleri-39 patik-modelleri-5 patik-modelleri-91 patik-modelleri-72 patik-modelleri-70 patik-modelleri-33
BIR CEVAP YAZIN