12 Ocak 20199,994 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Çeyizlik İki Renk Patik Modeli Yapımı Açıklamalı Videolu
Tığ İşi Çeyizlik İki Renk Patik Modeli Yapımı Açıklamalı Videolu

Tığ İşi Çeyizlik İki Renk Patik Modeli Yapımı Açıklamalı Videolu

Herkese merhaba sevgili hanımlar, Rabbim açlık ve yoksulluk çeken kullarından yardımını esirgemesin. Bu karakışta sokakta yaşayan hayvanlara merhametiyle muamele etsin. Bu soğuk kış günlerinde kullanabileceğiniz 2019 Tig İsi Patik Modeli olan Tığ İşi Çeyizlik İki Renk Patik Modeli Yapılışı videosunu sizlerle paylaşmayı istedim.

Yine güzel bir patik modeli daha, tığ işi bu modeli sadece iki renk iple yapıyoruz. Çeyizler için harika bir patik istiyorsanız bu patik örneği tam bir çeyizlik model. En az şişle örülmüş patik modeli kadar güzel. Renkleri de çok uyumlu ve güzel yakışmış. Bu Tığ İşi Patik Örneği hakkında yorum, görüş ve fikirlerinizi aşağıda belirtirseniz sevinirim.

Daha önceden paylaşmış olduğum 2019 Yeni İki Şişle Düğmeli Bot Patik Yapımına bakmak isterseniz tıklayarak bakabilirsiniz.

Bu güzel Tığ İşi Patik Örneği olan Tığ İşi Çeyizlik İki Renk Patik Modeli Nasıl Yapılır? videosunu hazırlayıp bize sunan Gülümseten Marifetler youtube kanalına çok teşekkür ederiz.

Tığ İşi Çeyizlik İki Renk Patik Modeli Yapılışı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-8 patik-modelleri-43 patik-modelleri-22 patik-modelleri-9 patik-modelleri-39 patik-modelleri-95 patik-modelleri-66 patik-modelleri-33 patik-modelleri-45 patik-modelleri-65 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN