21 Temmuz 20208,609 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Çok Güzel Oya Yapımı Anlatımlı Videolu
Tığ İşi Çok Güzel Oya Yapımı Anlatımlı Videolu

Tığ İşi Çok Güzel Oya Yapımı Anlatımlı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle yeni tığ oyası örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Tığ İşi Çok Güzel Oya Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Tığ İşi Çok Güzel Oya Yapılışı
Tığ İşi Çok Güzel Oya Yapılışı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renklerle ve ya evde artan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu Güzel Oya Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Anlatımlı Tığ İşi Oya Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu İğneden Dönüşen Zincir Tığ Oyası Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için anlattıkları bu Tığ İşi Çok Güzel Oya Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Çok Güzel Oya Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN