24 Kasım 20199,782 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Oya Modeli Yapımı Anlatımlı Videolu
Tığ İşi Oya Modeli Yapımı Anlatımlı Videolu

Tığ İşi Oya Modeli Yapımı Anlatımlı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, özellikle yeni tığ işi oya örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren çok hoş bulduğum bu Tığ İşi Oya Modeli Yapılışını sitemize ekliyoruz canlarım.

Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı
Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

Tam anlamıyla Oya Sandığım çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda çeyizlik oya niyetine de sıkça tercih edilen bu Oya Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Güzel Tığ Oyası Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Güllü Yıldız Çiçeği Tığ Oyası Yapılışına bakmanızı rica ediyorum.

Oya Sandığım Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Tığ İşi Oya Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN