06 Kasım 20203,599 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Pixel Motifli Battaniye
Tığ İşi Pixel Motifli Battaniye

Tığ İşi Pixel Motifli Battaniye

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle battaniye örgü modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve inşallah en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra güzel günlerde keyifle kullanabileceğiniz bu Tığ İşi Pixel Motifli Battaniye modelini sitemize ekliyoruz canlarım.

Tığ İşi Pixel Motifli Battaniye Yapımı
Tığ İşi Pixel Motifli Battaniye Yapımı

Tam anlamıyla Sedef Eyla Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renklerde veya evde artan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu güzel battaniye modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı battaniye modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Tığ İşi Çiçekli Battaniye Motifina bakmadan geçmeyin derim.

Sedef Ela Örgü Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek anlattıkları bu Tığ İşi Pixel Motifli Battaniye Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Pixel Motifli Battaniye Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN