11 Mayıs 20194,841 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Yıldızlı Babet Yapılışı Açıklamalı Videolu
Tığ İşi Yıldızlı Babet Yapılışı Açıklamalı Videolu

Tığ İşi Yıldızlı Babet Yapılışı Açıklamalı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle tığ işi babet örnekleri 2019 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve emin ki gördüğünü ilk andan itibaren en az benim kadar örmek için sabırsızlanacağınız bu Tığ İşi Yıldızlı Babet Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Tığ İşi Yıldızlı Babet Yapımı
Tığ İşi Yıldızlı Babet Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Babetlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve istediğiniz renkte yapabileceğiniz bu Bayan Babet Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir 2019 Babet Örgülerinden olan ve sitemizde görenlerinde gerçekten çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Kabartmalı İncili Babet Patik Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Ören Hanım Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Tığ İşi Yıldızlı Babet Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Tığ İşi Yıldızlı Babet Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-4 patik-modelleri-13 patik-modelleri-9 patik-modelleri-75 patik-modelleri-95 patik-modelleri-27 patik-modelleri-86 patik-modelleri-6 patik-modelleri-18 patik-modelleri-70 patik-modelleri-45 patik-modelleri-65
BIR CEVAP YAZIN