31 Ocak 20196,931 Görüntülenme0 Yorum
Tunus İşi Hanım Dilendi Bebek Battaniyesi Yapılışı
Tunus İşi Hanım Dilendi Bebek Battaniyesi Yapılışı

Tunus İşi Hanım Dilendi Bebek Battaniyesi Yapılışı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle tunus işi bebekek battaniye modelleri 2019 çeşitleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki gördüğünüz ilk andan itibaren en az benim kadar beğeneceğiniz bu Tunus İşi Hanım Dilendi Bebek Battaniyesi Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Tunus İşi Hanım Dilendi Bebek Battaniyesi Yapımı
Tunus İşi Hanım Dilendi Bebek Battaniyesi Yapımı

Tam anlamıyla Canım Anne Battaniye çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o renkli oluşuna etrafınızda görenlerinde çok beğeneceği bu Battaniye Modelini umarım sizlerde kolaylıkla bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir 2019 Battaniye Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde beğenilerini fazlasıyla topladığı bu Kalpli Kare Motifli Bebek Battaniyesi Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Canım Anne Youtube Kanalına tatlı dille ve samimi şekilde anlattıkları bu Tunus İşi Hanım Dilendi Bebek Battaniyesi Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Tunus İşi Hanım Dilendi Bebek Battaniyesi Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN