06 Nisan 20183,755 Görüntülenme0 Yorum
Uzun Lif Gül Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Uzun Lif Gül Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Uzun Lif Gül Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle kalp motifli uzun lif modelleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakması gerektiği ve benim de çok beğendiğim bu Uzun Lif Gül Modeli Yapımını şimdi sitemize ekliyoruz.

Uzun Lif Gül Modeli Yapımı
Uzun Lif Gül Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgücü Teyze Motifli Banyo Lif Örneklerine yakışır olan bu Tığ İşi Kalpli Uzun Lif Modelini inşallah sizlerde güzelce yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir 2018 Güzel Lif Örneklerine layık olan ve göze de hoş gelen bu Çilek Motifli Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyoruz.

Örgücü Teyze Youtube Kanalına Uzun Lif Gül Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Uzun Lif Gül Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN