15 Nisan 20209,729 Görüntülenme0 Yorum
Yaz Ve Bahar İçin Yelek Modelleri
Yaz Ve Bahar İçin Yelek Modelleri

Yaz Ve Bahar İçin Yelek Modelleri

Yaz ve bahar mevsimine uygun elbisenizle kombin yapabileceğiniz beğenilen yelek modellerini aşağıda görebilirsiniz. Bu yelek modellerini gündelik hayatınızda giyebilirsiniz. İnce ve delikli yapısıyla fazla terletmeyecek yapıda olan yelekler şıklığınıza şıklık katacak türden. Özellikle yaklaşan ramazan ayında gece sahura kalktığınızda giymeniz gereken yelekler sağlığınız için koruyucu bir kalkan olma görevini yapıyor. Önemli atasözlerinden olan “ayağını sıcak tut başını serin düşünme derin derin” sözünü hayatımıza yerleştirmemiz gereken önemli bir ata nasihatıdır.

İnsan olarak herkes önce dış görünüşe önem veriyor. Tabi dış görünümden çok daha önemlisi insanın ruh ve ahlak yapısıdır. Tabi eğer birisiyle ilk kez karşılaşacaksanız dış görünümünüze önem vermeniz tavsiye edilir. Zira ilk karşılama ve imtina çok önemlidir. Bu güzel örgü yelekleri elbiselerinizle kombine ederek harikalar ortaya çıkarabilirsiniz. Düğün, nişan ve davetlerde bu yelek modelleri size çok yakışacak.

Yaza uygun bayan yelek modelleri

Kısa kollu olan bu yelek bayanların seveceği türden bir yelek. Delikli ve düğmeli bu yeleği yaz mevsiminde giyebilirsiniz. Sıcak tutmaktan ziyade dekor amaçlı giyilebilecek bir yelek. Açık gri çok hoş bir renge sahip.

Çok şık bir görünümü olan bu yeleği orta ve ileri yaşlılar için daha uygun bir model sahip. Bayanları daha ağır ve olgun gösteren bu yeleği ben de çok sevdim.

Örgü yelek fiyatları

Daha çok gençlerin tercih edebileceği bir yelek modeli. Başta başa ajurlu olan yeleğin alt kısmında uzun püsküller mevcut. Yeleklerin fiyatı el örgüsü olduğu için normal yeleklerden biraz daha pahalı sayılabilir. Her yeleğin fiyatı işçiliğine bağlı olarak farklılık gösteriyor. 60 ila 250 tl arasında değişen fiyatlarda satılan bu yelekler çok da dayanıklıdır.

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN