10 Aralık 2022528 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Harika Lifi
Yeni Harika Lifi

Yeni Harika Lifi

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle 2023 yeni lif örgüleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu çiçekli lif örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Yeni Harika Lif
Yeni Harika Lif

Yakın bir zaman önce sitemizde paylaştığımız ve bakanlarında çok sevdiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #2023 Anlatımlı Lif# linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Gonca name Youtube Kanalına tatlı dille ve samimi şekilde bizler için emek vererek çiçekli lif nasıl yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Harika Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
turkuaz-firfirli-lif-modelleri renkli-kalpler-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli aycicegi-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN