01 Kasım 2023611 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Pıtırcık Lif Modeli Yapımı
Yeni Pıtırcık Lif Modeli Yapımı

Yeni Pıtırcık Lif Modeli Yapımı

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle kolay lif örgüleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle çok seveceğine emin olduğum ve bitirdiğinizden sonra banyonuza da ayrı bir hava katacak olan bu yeni pıtırcık lif örneğini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Yeni Pıtırcık Lif Modeli
Yeni Pıtırcık Lif Modeli

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #Çok Çok Basit Lif Örgü# linkine tıklamadan geçmeyin.

Serpilin Lif Sepeti Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derlediği bu yeni pıtırcık modeli lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkür ederiz. Deneyecek olanlara kolaylıklar dilerim. Mutlu günler.

Yeni Pıtırcık Lif Modeli Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN